Hallitus

 

Hyvolin hallitus toimintavuonna 2021-2022

 

Yhteydenotot ja kyselyt toivomme ensisijaisesti Hyvolin toimistoon seurakoordinaattorille.

 

Nimi

Puhelin/sähköposti

Hallitus/vastuualue

Arja Puputti-Rantsi

050 554 5944, arja.puputtirantsi@gmail.com

Puheenjohtaja, talous

Elina Huolman

044 342 9355,  elina.huolman@gmail.com

Varapj., viestintä/markkinointi

Saila Rajala

toimisto@hyvoli.fi

Sihteeri (seuratyöntekijä)

Jussi Nurmi

jknurmi@gmail.com

Talous, turvallisuusvastaava, HJ-hallintotiimi

Linda Aaltonen          

linda.hyvoli@gmail.com

Lasten ja nuorten liikunta

Nina Lauren

nina.lauren@jippii.fi

Joukkueenjohtajat

Tiina Lehikoinen

lehikoinen.tiina@gmail.com

Aikuisliikunta

 Jarkko Repola            jarkko.repola@hotmail.com                   Cheerleading

 Anni Kouhia                anni.kouhia@hotmail.com