Hallitus

 

Hyvolin hallitus toimintavuonna 2020-2021

 

Yhteydenotot ja kyselyt toivomme ensisijaisesti Hyvolin toimistoon seurakoordinaattorille.

 

Nimi

Puhelin/sähköposti

Hallitus/vastuualue

Arja Puputti-Rantsi

050 554 5944, arja.puputtirantsi@gmail.com

Puheenjohtaja, talous

Linda Aaltonen

045 672 5677,  linda.hyvoli@gmail.com

Varapj., harrastetoiminta

Emmi Vuorio

emmi.vuorio@gmail.com

Sihteeri

Jussi Nurmi

jknurmi@gmail.com

Talous, turvallisuusvastaava

Elina Huolman          

elina.huolman@gmail.com

Palkat, some

Katja Valtonen

katja.valtonen@gmail.com

HJM-edustaja

Tiina Lehikoinen

lehikoinen.tiina@gmail.com

Varajäsen, aikuisliikunta

 Anni Kouhia                        anni.kouhia@hotmail.com                     Joukkueenjohtajat

 Jarkko Repola                    jarkko.repola@hotmail.com                   Cheerleading