Hallitus

Hyvolin hallitus  toimintavuonna 2019-2020

 

Yhteydenotot ja kyselyt toivomme ensisijaisesti Hyvolin toimistoon seurakoordinaattorille.

 

 

Nimi

Puhelin/meili

Hallitus/vastuualue

Arja Puputti-Rantsi

050 554 5944, arja.puputtirantsi@gmail.com

Puheenjohtaja, talous

Linda Aaltonen

045 672 5677,  linda.hyvoli@gmail.com

Varapj., harrastetoiminta, Sinetti

Emmi Vuorio

emmi.vuorio@gmail.com

Sihteeri

Jussi Nurmi

jknurmi@gmail.com

Talous, turvallisuusvastaava

Marika Hahtala            

marika.hahtala@gmail.com

Viestintä ja markkinointi

Katja Valtonen

katja.valtonen@gmail.com

HJM-edustaja

Tiina Lehikoinen

lehikoinen.tiina@gmail.com

Varajäsen, aikuisliikunta

Anni Kouhia                            anni.kouhia@hotmail.com                     Joukkueenjohtajat